Osada Zator

Najlepsze noclegi w Zatorze

scroll

Zator powstał około 1179 roku jako gródek graniczny, strzegący szlaku handlowego wiodącego z Krakowa na Śląsk.
Nasza „Osada Zator” została zbudowana nieco później, bo w 2018 roku. Zbudowaliśmy ją dla Państwa, dla strudzonych wędrowców poszukujących komfortowych warunków do wypoczynku. Charakter i styl wybudowanych przez nas chat nawiązuje do tradycyjnego stylu budowy domów w rejonach małopolski.

 

Oferujemy Państwu

Oferujemy Państwu noclegi w komfortowych domkach, apartamentach o niebanalnej architekturze, wybudowanych z naturalnych materiałów, których wiodącym elementem jest drewno.

W naszej Osadzie Zator każdy znajdzie chwilę wytchnienia po całodniowych atrakcjach związanych ze zwiedzaniem bogatej okolicy. Od nas do Energynandii dotrzecie bez korków, zaledwie w 3min. Dzieci odwiedzające Park Rozrywki Energylandia będą mogły złapać chwilę oddechu i skorzystać z naszego placu zabaw. W tym czasie rodzice będą mogli wypocząć w komfortowych warunkach, na tarasie domku, z zimnym napojem w ręce. Możecie też skorzystać z naszego miejsca grillowego.

Więcej atrakcji Zatora i okolic znajdziecie Państwo klikając tutaj

 

W naszej Osadzie

W naszej Osadzie każdy ma się czuć w pełni swobodnie. Zamiast kluczy posiadamy zamki na kod PIN. Kod ten otrzymacie Państwo w wiadomości email lub sms po dokonaniu ostatecznej rezerwacji u nas, w dniu Państwa przyjazdu. To umożliwia wejście do domku o dowolnie wybranej porze. Zarówno późno w nocy, jak i nad ranem – Wasz indywidualny kod - czyli unikalny klucz do domku, jest w okresie Państwa pobytu zawsze aktywny i zawsze przy Was.
Nasze luksusowe domki oferują Państwu noclegi dla 4-6 osób. Każdy domek ma powierzchnię prawie 70 metrów kwadratowych. Parter składa się z salonu oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. W salonie jest 3 metrowej szerokości okno tarasowe, z otwieranymi szeroko drzwiami, co pozwoli Państwu spędzać komfortowo czas na tarasie lub w domku, z pięknym widokiem na otaczającą przyrodę i okolicę. W salonie znajduje się również skórzany narożnik z możliwością jego rozkładania. Na piętrze są natomiast dwa pokoje z łóżkami. W domkach jest zainstalowane darmowe WIFI.

 

 
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi
Domkami

Liczymy na to, że jak raz Państwo nas odwiedzicie, to chętnie wrócicie do naszej Osady!
HOTRES :
arrow

Rezerwacja

Zobacz jak dojechać

Wpisz miejscowość z której wyruszasz

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Uprzejmie informujemy, że w tym roku Osada Zator została wynajęta przez Osadę Zator FamilyW sprawach rezerwacji prosimy kierować się na stronę:
www.osadazatorfamily.pl
Hotel Belweder