Atrakcje

w Pobliżu naszej osady

scroll

Nasza Osada jest położona w miejscu, gdzie wiele szlaków turystycznych atrakcji się przecina. Od nas do Energynandii dotrzecie bez korków, zaledwie w 3min. Energylandia jest największym parkiem rozrywki w Polsce i jest niewątpliwie miejsce, które należy odwiedzić. U nas możecie Państwo zakupić także bilety do Energylandii ze zniżką dla naszych szanownych Gości. 5 minut drogi od naszej Osady znajduje się Zatorland, czyli drugi park rozrywki znajdujący się w Zatorze.
Jeżeli poszukują Państwo innych atrakcji turystycznych lub miejsc wartych odwiedzenia to w naszym rejonie znajdziecie ich na prawdę dużo. Nasza niepozorna Osada stanowi doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzania rejonów małopolski i śląska, które się tu stykają. Zachęcamy do przeglądnięcia przygotowanej specjalnie dla Państwa listy najbliższych atrakcji

 

Energylandia ZATOR, 2,7km

www.energylandia.pl

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu.
Energylandia posiada 5 stref tematycznych: bajkolandia, strefa familijna, strefa ekstremalna, water park, smoczy gród oraz dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D. W sumie 75 atrakcji !!! 
W sezonie 2020 otwarcie nowej strefy Aqualantis!

 

Zatorland, 4,4km

www.zatorland.pl

Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków: Parku Dinozaurów, Parku Owadów i Parku Mitologii. Rozrywki dostarczy Lunapark.
Każdy z parków to niezwykłe miejsce umożliwiające poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrywania niezwykłej przyrody.
To również przestrzeń do wypoczynku i wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

 

Inwałd Park, 15,5km

www.inwaldpark.pl

Inwałd Park to kompleks 4 tematycznych Parków, które oferują wyjątkową zabawę i moc niespodzianek. Na Gości czeka wizyta w Parku Miniatur, Dinolandii, Warowni Inwałd i Ogrodzie Jana Pawła II oraz możliwość skorzystania z atrakcji znajdujących się w poszczególnych Parkach, a jest ich ponad 70!

 
 

Łowisko wędkarskie Podolsze, 5 km

www.lowisko-podolsze.pl

Trollandia Park linowy, 40,8 km

www.trollandia.pl

Zjazdy terenową hulajnogą, 43,5 km

www.monsterroller.pl

Lokalna kolej drezynowa, 20,4 km

www.drezynyregulice.pl

Lokalna kolej drezynowa, 20,4 km

www.drezynyregulice.pl

Nadwiślański park etnograficzny w Wygiełzowie i zamek Lipowiec, 13,8 km

www.mnpe.pl/kontakt/

Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau, 22,4 km

www.auschwitz.org

Muzeum Żydowskie i Synagoga, 17,9 km17,9 km

www.ajcf.pl/

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Św. Jana Pawła II w Wadowicach, 15,3 km

www.domjp2.pl

Sanktuarium Kalwaria Zebrzydowska, 29 km

www.kalwaria.eu

Papieska Parafia Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach, 15,2 km

www.wadowicejp2.pl

Stacja narciarska „Czarny Groń”, 27,7 km

www.czarnygron.pl

Winnica Jura, 27,7 km

www.winnicajura.pl
HOTRES :
arrow

Rezerwacja

Zobacz jak dojechać

Wpisz miejscowość z której wyruszasz

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Uprzejmie informujemy, że w tym roku Osada Zator została wynajęta przez Osadę Zator FamilyW sprawach rezerwacji prosimy kierować się na stronę:
www.osadazatorfamily.pl
Hotel Belweder